Çok ucuz fiyatlarla Isparta Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Şırnak’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 21 saat 50 dakikadır.

[insert page=’sirnakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Şırnak uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Şırnak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

Isparta Şırnak Uçak Bileti
Isparta Şırnak Uçak Bileti

Suriye ve Irak sınırında olan Şırnak, Güneydoğu Anadolu Bölgesindedir. Cudi Dağının yamaçlarına kurulu olan kent, 18 Mayıs 1990 tarihinde Hakkari, Şırnak ve Siirt’in bazı illerini bünyesine alarak, il merkezi oldu. Tufan Olayının gerçekleştiği yer olan bölge, Hz. Nuh Peygamberin vefatına kadar yaşadığı şehirdir. Aynı zamanda bölge ‘Had’ suresinin 44. ayetinin Cudi Dağında indirildiği yerdir. Asıl anlamı olan ”Şehri Nuh’tan” türeyen Şırnak, ülkemizin inanç turizmine hitap eden en önemli bölgelerinden biridir. Aynı zamanda şehir, geniş ovaları ve yaylaları ile de önemli bir kültürü simgeler.

M. Ö. 4000 yılında kalan Finik Ören Yeri ve Kalesi, şehrin tarihsel ve kültürel açıdan önemli bir yerleşim yeri olan Cizre’dedir. Yüzyıllar boyunca pek çok medeniyete beşiklik eden bölge de farklı çağlara ait oyularak yapılan kervansaraylar, mağaralar, saraylar, evler, kadın ve erkek kabartma motifleri oldukça merak uyandırır.

İlk Çağdan kalan Bazebde Ören Yeri, Dicle Nehri Kıyısında yer alır. Bazebde’nin üzerinde bulunan Taş Köprü, şehrin tarihsel simgelerinden biridir.

Isparta Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sirnak-serafettin-elci-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı