Çok ucuz fiyatlarla Isparta Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Samsun’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 50 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Samsun uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Samsun Uçak Bileti
Isparta Samsun Uçak Bileti

Tarih, doğa ve kültürün harmanlandığı Samsun, ülkemizin gelişen şehirlerinden biridir. Yüzyıllar boyunca ayakta duran şehir köklü geçmişi neticesinde günümüzde pek çok tarihsel yapıya ev sahipliği yapar. Anadolu uygarlıkları arasında birçok medeniyete kapısını açan kent, Milli Mücadelenin de başlangıç noktası olması ile gezginlerine keyifli anlar yaşatır.

Yüzyıllar öncesinden Karadeniz’de yaşadığına inanılan savaşçı amazon kadınlarının bal mumu heykellerinin bulunduğu Amazon Köyü, önemli bir kabilenin yaşam alanı olarak oluşturuldu. Batı Park sahası içindeki Amazon Adası, Amisos Tepesindedir. Adanın en görkemli eserleri ise bir amazon kadın heykeli ve yanındaki iki aslan heykelidir. Amazon kadınları ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler bölgede bulunan heykellerin içine girip Amazonlarla ilgili gösteri izlenebilir.

Samsun kent tarihine ışık tutan Samsun Kent Müzesi, Türkiye’nin en kıymetli ve düzenli mekanlarından biridir. Demiryolu Lokali olarak uzun yıllar boyunca kullanılan eski TCDD binasının restore edilmesi ile hizmete açılan müze, ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatır. Şehrin en eski tarihine ait eserlerinde bulunduğu bina panorama, fotoğraflar, bal mumu heykelleri ve görsel videolar ile zenginleştirilmiş durumdadır.

Isparta Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı