Çok ucuz fiyatlarla Isparta Muş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Muş’a haftada en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 50 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Muş uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Muş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Muş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Muş’ta nerelere gidebiliriz?

Isparta Muş Uçak Bileti
Isparta Muş Uçak Bileti

Anadolu’nun en eski kentlerinden biri olan Muş kaleleri, köprüleri, camileri ve manastırları ile kültürel tarihi bir turizm alanıdır.

Muş şehir merkezinde yer alan Muş Kalesi, kentin en eski yerleşim yeri olarak bilinir. Hangi tarihlerde kimler tarafından yapıldığı tam olarak bilinmeyen yapı, adını Moğol İstilaları döneminde sıklıkla duyurdu. Hz. Ömer döneminde Müslümanların eline geçen Muş Kalesi, Arapların Anadolu’ya geçmek için kullandığı ilk adım olarak da görülür. Turizme kazandırılması amacı ile eser, Muş Belediyesi çevre düzenlemesi kapsamında restorasyon döneminden geçirildi ve park olarak hizmete açıldı.

Şehrin yöresel dokusunu muhafaza eden noktalarından olan Demirciler Sokağında yer alan Yıldızlı Han, 1307 yılında Miralay Seyfi Bey emrinde yapıldı. İki kattan meydana gelen yapının ilk katı kesme taştan, ikinci katı ise kerpiçten yapılması sonucu oldukça dikkat çekicidir. Geçmiş yıllarda İpek Yolu üzerinden bulunmasından dolayı tüccarların uğrak noktası haline gelen Yıldızlı Han, Selçuklu mimari tarzının tüm özelliklerine hakimdir. Alt katı manifaturacılar, bakırcılar ve kuyumculardan oluşan yapının üst katı ise otel olarak kullanılır.

Isparta Muş uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Muş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Muş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mus-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Muş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı