Çok ucuz fiyatlarla Isparta Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Konya’ya haftada en az dört uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Konya uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Konya Uçak Bileti
Isparta Konya Uçak Bileti

Bozkırın en güzel şehirlerinden olan Konya, Türkiye’nin yüz ölçümü en geniş topraklarına sahiptir. Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan şehir, Selçuklu ve Osmanlı kültürüne ait gelenek göreneklerini günümüzde hala muhafaza eder. Yıllar boyunca Türklere başkentlik yapan kent, tarih kokan yapısı ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatır.

Meram ilçesinin Gökyurt köyünde yer alan Kilistra Antik Kenti, sarp kayalıkların içine oyulan mağaralardan meydana gelir. Türkiye’nin en ilginç arazi yapılarından birine ev sahipliği yapan bölge, Nevşehir Peribacaları ile aynı görüntüdedir. Uzun yıllardan beri kazı çalışmalarının devam ettiği antik kent, yerli ve yabancı pek çok turistin uğrak noktalarından biridir.

Atatürk Evi Müzesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün şehri ziyareti sırasında kendine tahsis edilen evdir. 19. yüzyıl sivil mimari özelliğine sahip olan müze, iki kattan meydana gelir. Atatürk’ün kişisel eşyaları ve kıyafetlerinin sergilendiği yapı, 1928 yılında Atatürk’e hediye edildi. Tapusunda “Reis-i Cumhur Gazi Mustafa Kemal Paşa’ya Konyalıların hediyesidir” ibaresi yazan ev, manevi hazzın doruklarda yaşandığı bir eserdir.

Isparta Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı