Çok ucuz fiyatlarla Isparta Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Kastamonu’ya haftada en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 35 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Kastamonu Uçak Bileti
Isparta Kastamonu Uçak Bileti

Anadolu’nun köklü şehirlerinden olan Kastamonu nefis lezzetleri, kendine has kültürü, sıcakkanlı insanları, şehir dokusu, tarihi yapıları ve doğal güzelliği ile oldukça göz alıcıdır. Türkiye’nin önemli milli parklarını bünyesinde barındıran şehir, yeşilin her tonuna hakimdir. Turizm açısından önemli bir faktör taşıyan Kastamonu, gezmekten keyif alınacak güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakır.

Keşfedilmeyi bekleyen güzellikleri ile merak uyandıran Gideros Koyu, Cide’de yer alır. Şehrin tabiat güzellikleri arasında baş kaldıran koy, şiirsel bir güzelliğe ev sahipliği yapar. Masmavi ve sakin görünümü ile denize girmenin en çok keyif alındığı bölge, dört mevsim boyunca da misafirlerine keyifli anlar yaşatır.

Pınarbaşı ilçesinde yer alan Valla Kanyonu, Kastamonu’nun en güzel manzaralarından biridir. Temiz bir havaya kucak açan doğa, yeşillikler içindeki ambiyansı ile görenleri büyüler. Kanyonun içinde bulunan şelalesi ile bölge, ülkemizinde seçkin noktalarından biridir.

Kentin önemli miraslarından biri olan Kastamonu Kalesi, 12. yüzyılda Kommerler Hanedanlığı  döneminden Türklerin Anadolu’ya yaptıkları baskınlar sonucu kuruldu. Kente hakim bir noktada bulunan yapı, günümüzde hala birçok özelliğini korur.

Isparta Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı