Çok ucuz fiyatlarla Isparta Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Kars’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Kars uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Isparta Kars Uçak Bileti
Isparta Kars Uçak Bileti

Türkiye’nin kışı ve yazı ayrı güzel kentlerinden biri olan Kars, özellikle son yıllarda yükselişe geçen turizm trendlerinden biridir. Buz tutan Çıldır Gölü, Alpler ile eşdeğer bir güzelliğe kucak açan Sarıkamış’ı, hala yaşamaya devam eden gelenekleri ile Kars, özellikle Rus mimarisi ile büyüleyici bir güzelliğe ev sahipliği yapar.

19. yüzyılda Osmanlılar ile Ruslar arasındaki savaş sonrasında Türklerin eline geçen Kars Kalesi, ders kitaplarında da sıklıkla adından söz ettirir. Anadolu Selçukluları tarafından inşa edilen yapı, günümüze kadar özenle korunarak gelmesi ile bilinir. Timur tarafından yıktırılan Kars kalesi, yıllar sonra Lala Mustafa Paşa tarafından yeniden onarılmasıyla beraber günümüzdeki halini aldı. Şehrin en yüksek tepelerinden birine hakim olan yapı, muhteşem Kars manzarasına da ev sahipliği yapar.

Çam ağaçları ile bürülü Sarıkamış, Türkiye’nin eşsiz güzelliklerinden biridir. Sahip olduğu kar kristalleri ile Alplerle eşdeğer bir güzelliğe merhaba diyen bölge, aynı zamanda ülkemizin en kapsamlı kayak merkezleri arasındadır. Bölgenin etrafında çok sayıda konaklama imkanı bulunur.

Isparta Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı