Çok ucuz fiyatlarla Isparta İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan İzmir’e günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 35 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta İzmir uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Isparta İzmir Uçak Bileti
Isparta İzmir Uçak Bileti

Türkiye’nin turizm başkentlerinden biri olan İzmir, dört mevsim boyunca da ziyaretçilerine keyifli bir seyahat rotası sunar. Büyük şehirlerin keşmekeşliğinden uzak olan kent huzurlu doğası, insanları ve kültürel özellikleri ile en yaşanılabilir şehirlerinden biridir. Ege’nin güzel köyleri ve kasabaları, mavi bayraklı plajları, el değmemiş koyları ile misafirlerini ağırlayan İzmir neredeyse her mevsim güneşini gösterir.

İzmir Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Konak’ta Körfeze karşı Bahribaba Parkı içinde bulunur. 1831’de vebalılar için St. Rock Hastanesi olarak halka açılan yapı, sonraki dönemlerde ise Hristiyan çocuk evi olarak kapılarını açtı. İasos, Efes, Bergama, Milet, Klazomenai, Teos, Smyrna gibi tarihi antik çağlara kadar dayanan yerleşim birimlerinden çıkan eserlerin sergilendiği müze, Batı Anadolu’nun tarihine ışık tutar. ‘Bronz Demeter Heykeli’ ve ‘Bronz Koşan Atlet Heykeli’ Arkeoloji Müzesinin en çok beğeni toplayan eserleridir.

Çağlar öncesinden ‘Akdeniz’in mücevheri’ olarak tanımlanan Kemeraltı Çarşısı; İzmir’in eski evleri, hanları, hamamları, camileri ve şehir dokusu ile bölgenin en eski tarihini gözler önüne serer. Kemeraltı Çarşısı aynı zamanda kültürel ve tarihi değerleri ile şehrin büyük beğeni toplayan merkezidir.

Isparta İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı