Çok ucuz fiyatlarla Isparta Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Hakkari’ye haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 30 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Hakkari uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Isparta Hakkari Uçak Bileti
Isparta Hakkari Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Hakkari, Güneydoğu’nun uzun ve derin Zap Vadisi yamacına kuruludur. Geçmişten beri önemli yolların kavşak noktası üzerinde yer almasının yanı sıra şehir İran, Mezopotamya ve Anadolu üçgenini oluşturur. Coğrafi konumu neticesinde Hakkari, Türklerin eline geçene dek farklı kültür ve dinlerin yerleşim bölgesi olması ile büyük bir mirasa sahiptir.

Biçer mahallesindeki Meydan Medresesi, Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından 1984 yılında gerçekleştirilen kapsamlı restorasyon döneminden sonra hizmete açıldı. Medresenin giriş kapısında yapının hangi tarihler arasında tamamlandığı ve eser hakkında genel bilgi bulunur. Hakkari hükumetinin önemli yöneticilerinden olan İzzetin oğlu İbrahim Bey tarafından inşa edilen yapı, Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin eşsiz güzelliklerinden biridir. Yapı çok eski yıllara ait olsa da, tadilat döneminden sonra 18. 19. yüzyıl işlemeleri ile beraber zengin bir hal aldığı görülür. Yan yana geçen odalardan oluşan ve geniş bir avlusu bulunan Meydan Medresesi, aynı zamanda yöre halkının eski çağlardan beri önemli bir kültürünü teşkil eder.

Isparta Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı