Çok ucuz fiyatlarla Isparta Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Erzurum’a haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 50 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Erzurum uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Erzurum Uçak Bileti
Isparta Erzurum Uçak Bileti

Palandökenin eteklerinde kurulu olan Erzurum dört bir yanı muhteşem yapılarla örülü bir şehirdir. Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olma özelliğine sahip olan olan kent, keşfedilmeyi bekleyen doğal güzellikleri ile seyahatseverlere kültür ve tarih dolu bir rota oluşturur.

Anadolu’nun Selçuklu mezar yapılarının en güzel örneğini teşkil eden Üç Kümbetler, Emir Saltuk’a ait olduğu bilinen yapılardır.  14. yüzyılın eşsiz mimarisine tanık olabileceğiniz anıtsal mezarlar yerli ve yabancı pek çok turistin büyük beğenisini toplar.

Eski hükumet konağı yakınında bulunan İbrahim Paşa Cami, üzerindeki kitabesine göre 1748 yılında Erzurum valisi Yazıcızade Hacı İbrahim Ethem tarafından yapıldı. Kentin sahip olduğu en eski yapılardan biri olan caminin mimarisi kare planlı olup tek kubbeden meydana gelir. Pek çok yerinde mermer döşemeleri bulunan İbrahim Paşa Cami günümüzde hala ibadete açıktır.

Bizans imparatorluğu tarafından yapıldığı bilinen Erzurum Kalesi, şehrin tarihsel zenginlikleri arasında kendini gösterir. Hem iç, hem de dış kaleden meydana gelen yapının günümüze kadar pek çok bölümü harap olsa da dört yönde kapıları vardır.

Isparta Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı