Çok ucuz fiyatlarla Isparta Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Elazığ’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 30 dakikadır.

[insert page=’elazigda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Elazığ uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Elazığ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Elazığ Uçak Bileti
Isparta Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin tarihle dolu bir şehri olan Elazığ, toplamda on adet ilçeye sahiptir. Tarihi Harput Kalesinin eteklerine kurulu olan şehir, muazzam yapıları ile her kesimden insanın ilgisini çeker. Türkiye’nin önemli barajlarından biri olan Keban Barajına ev sahipliği yapan kent, aynı zamanda ülkenin önemli bir kaplıca merkezi olarak tanınır.

Seyitgazi ilçe merkezi sınırları içinde yer alan Üryan Baba Türbesi, Yazıdere Köyündedir. 1511, 1517 yılları arasında yapımı tamamlanan türbe, Osmanlı dönemine ait bir eserdir. İmareti, kare planı ve üzeri kubbe ile örtülü olan yapısı ile Üryan Baba Türbesi, inanç turizmine hitap eden önemli mekanlardan biridir.

Harput’a girişte yer alan Üç Lüleli Çeşmenin, üzerinde bulunan kitabesine göre 1324 yılında yapıldığı bilinir. Bütün olarak kesme taşla yapılan eser, eyvanlı bir görünüme sahiptir. Harput ilçesinde yer alan bir başka değerli eser ise Harput Ulu Camidir. Anadolu’daki en eski camiler arasında kendini gösteren yapı günümüze kadar üç dönem boyunca tadilat gördü. İç avlu, iç cami ve son cemaat olarak üç farklı dönemden oluşan yapı günümüzde hala ibadete açıktır.

Isparta Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı