Çok ucuz fiyatlarla Isparta Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Bingöl’e haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 21 saat 30 dakikadır.

[insert page=’bingolde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Bingöl uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Isparta Bingöl Uçak Bileti
Isparta Bingöl Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Bingöl, farklı çağlardan günümüze kadar ulaşan bir ildir. Çeşitli dönemlerde değişik kültür ve lisan gereği olarak ayrı isimler ile adlandırılan Bingöl, Evliya Çelebi’nin Seyahatname’sinde yer verdiği bir şehirdir.

Diyarbakır Çayı ve Konsper Çayının bir araya geldiği yerin en yüksek tepesine inşa edilen Kral Kızı Kalesi, yüzyıllar öncesinden günümüze kadar gelen bir eserdir. Perslerin önemli bir yerleşim yeri olarak tercih ettiği dönemlerde yapılan kalenin Pers Kralı Dano’nun kızı için yaptırıldığı ağır nitelikli rivayettir. Bölge halkı tarafından ‘Keynekler’ olarak da geçen bölgenin pek çok yeri günümüzde harabe durumundadır.

Bingöl Erzurum kara yolunun belirli bir kısmı kaplıcalar bölgesi olarak da geçer. Ilıcalar mevkinin sularında biokarbonatlı, karbondioksitli, karbon gazozlu bileşenler yer alır. Klor, sülfat ve silikat açısından yoğun olan termal sular demir ve alüminyum içerir. Türkiye’de şifalı su kaplıcaları olarak adlandırılan bölgelerden biri olan Ilıca Kaplıcaları, sağlık turizmi açısından yıl içinde yerli ve yabancı turistlerin tercih sebebidir.

Isparta Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı