Çok ucuz fiyatlarla Isparta Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Batman’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 30 dakikadır.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Batman uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Batman Uçak Bileti
Isparta Batman Uçak Bileti

Ülkemizin dört bir yanı geçirdiği tarihsel süreçlerden dolayı çeşitli uygarlıkların mirasları ile çevrilidir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Batman, bunlardan biridir. Kilise, manastır, ören yeri, antik kent ve cami gibi tarihi yapıların yoğunlukta olduğu Batman, Türkiye’nin destinasyon bölgeleri arasına girer.

Jeopolitik yapısı incelendiğinde en eski çağlara kadar dayanan Hasankeyf’in tam olarak ne zaman kurulduğu bilinmez. Anadolu’nun en eski mesken yerlerinden biri olan bölge, günümüzde hala aktif olarak kullanılır. İnsanların buraya çok eski zamanlarda yerleşik hayata geçmek için geldikleri bilinir. Dicle kıyısında kurulan Hasankeyf zamanla medrese, darüşşifa ve okul gibi amaçlar için hizmet verdi. İlk dönemlerinde Anadolu’dan geçen önemli ticaret yolları üzerinde olmasından dolayı oldukça kıymetli bir hal alan yapılaşma, günümüzde bu özelliğini kaybetmesi ile paralel olarak değerini yitirdi. Hasankeyf’in etrafında yer alan kalenin ise Bizans imparatoru tarafından bölgeyi korumak için amacı için yapıldığı bilinir. M. S. 4. yüzyıla ait olan kale ve Hasankeyf’in bütünü 1981 yılında sit alanı haline geldi.

Isparta Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı