Çok ucuz fiyatlarla Isparta Amasya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Amasya’ya haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 10 dakikadır.

[insert page=’amasyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Amasya uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Amasya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Amasya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Amasya’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Amasya Uçak Bileti
Isparta Amasya Uçak Bileti

Tarihin pek çok dönemine tanıklık eden Amasya, Karadeniz Bölgesinin kültürel varlıkları ile bilinen en önemli şehirlerinden biridir. Tarihi ve kültürel değerlerinin yanı sıra kent, doğal güzellikleri ile de Türkiye’nin turizm noktasıdır.

Taşova ilçesine bağlı olan Borabay Gölü, ilçe merkezine 15 kilometre uzaklıkta bulunur. Doğal bir krater gölü özelliğine sahip olan Borabay, şehrin en güzel görüntülerinden biridir. Özellikle hafta sonu tatilini geçirmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bölge, yerli ve yabancı turistlerin kentte uğrak noktalarının başında gelir.

Kalker kayalara oyulan bir anıt mezar özelliği taşıyan Kral Kaya Mezarları, Harşena Dağı’nın güney eteklerinde bulunur. İrili ufaklı 23 kaya mezarı ile çevrelenen bölge Yeşilırmak Vadisi boyunca uzanan geniş bir alanı kapsar. Krallar Vadisi olarak da bilinen mevki, Amasya’nın tarihi kültürel bir durağıdır.

Yalıboyu evleri ile bir ilgi odağı haline gelen Amasya, şehrin en görkemli yapılarıdır. 19. yüzyılın Osmanlı mimarisini yansıtan yapılar günümüzde restoran, butik otel, kafe, bar ve kültür merkezi gibi farklı amaçlar için kullanılır.

Isparta Amasya uçak bileti fiyatları

Amasya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Amasya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Amasya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Amasya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Amasya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı