TatilCity.net olarak İspanya vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Ucuz ispanya vizesi için bizi arayın. İspanya vize işlemleri tamamlanır.

İspanya Krallığı İber Yarımadası’nda, Avrupa‘nın güney batısında yer alır. Kuzeyde Atlantik Okyanusu’na, Güneyde ve doğuda Akdeniz’e kıyısı vardır. Dünyanın ilgi çeken ülkelerinden birisi olan ispanya  göz alıcı plajları ve renkli gece yaşantısı tarihi ve kültürel karması ile turistlerin gözde turizm bölgeleri arasındadır. Ayrıca dünyaca ünlü mutfağı, Flamenko geceleri ve benzersiz kültürü ile adeta bir cazibe merkezidir. Ülkeye seyahat etmek için İspanya vize başvurusu yapılması gerekir.

Ucuz İspanya vizesi almak isteyenler..

Ucuz İspanya Vizesi - ispanya vizesi - İspanya vize işlemleri
Ucuz İspanya Vizesi

Avrupa’nın en güzel Akdeniz ülkelerinden biri olan İspanya, ayrıca İtalya’dan sonra dünyada en çok UNESCO kültür mirasına sahip ülkedir. En çok dikkat çeken kentlerinden birisi Barselona’dır. Kent yaşamı ve gece hayatıyla gönülleri fetheden şehirde La Sagrada Famiglia ve Parc Güell’e hayran kalacaksınız.

Rioja ve Bilbao ise dünyanın en iyi şaraphanelerine ev sahipliği yapmakta, damak zevkini bilenler için adeta mabed olabilecek yerlerdir. Museo del Prado, Centro de Arte Riena Sofia ve Museo Thyssen-Bornemisza başkent Madrid’de ziyaret edilebilecek ünlü müzelerdir. İspanya’nın güney kıyıları ise benzersiz Akdeniz kültürünü tadabileceğiniz muazzam yerdir.

İspanya vize işlemleri

İspanya Hükümeti bordo pasaport sahiplerine vize işlemlerini zorunlu kılar. Fakat yeşil hususi pasaport, gri hizmet pasaportu, siyah diplomatik pasaport sahiplerine 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak koşulu ile vizeden muaf tutar. İspanya schengen vizesine üye bir ülke konumundadır. İspanya vizesi ile diğer schengen ülkelerini ziyaret etmek mümkündür. İspanya vizesi ile schengen ülkeleri seyahat edilmez. Ülkede ucuz tatil fırsatı yakalamak isteyenler web sitemizi kullanabilirler.

İspanya’yı seyahati için her türlü vize işlemleri firmamız tarafından ekonomik ve güvenilir şekilde yapılır.  Gerekli belgelerin belirlenmesi, eksikliğe karşı gereken kontrollerin yapılması, konsolosluğa belgelerin iletilmesi ve cevabın konsolosluktan alınarak ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm işlemler firmamız yetkilileri tarafından yapılmaktadır. İspanya vizesine en hızlı şekilde cevap almak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin, yardımcı olalım.

ispanya vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.