İrlanda vize işlemleri tamamlanır. İrlanda vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Ucuz irlanda vizesi için bizi arayın.

Kuzeybatı Avrupa’da yer alan İrlanda, Kuzeybatısında kuzey İrlanda ile komşu konumundadır. Batısında Atlas Okyanusu bulunmakta olup  güneydoğusunda St George’s Kanalı, doğusunda İrlanda Denizi, güneyinde ise Kelt Denizi konumlanır. İrlanda yeşille iç içe, benzersiz doğası ve manzarası ile kendisine hayran bırakan bir ülkedir. Ülkeye seyahat etmek isteyenlere vize uygulanmaktadır. Ülkeye gidecek olan kişiler gerekli başvuruları yapıp İrlanda vizesi almalıdır.

Ucuz irlanda vizesi almak isteyenler..

Ucuz İrlanda Vizesi - İrlanda vize işlemleri - irlanda vizesi
Ucuz İrlanda Vizesi

Dublin ülkenin en büyük şehri olmakla beraber 2013 yılında dünyadaki en mutlu insanların yaşadığı yer olarak seçilmiştir. Konuştukları dil olarak İrlandaca ve İngilizce kullanılmaktadır. Ancak nüfusun büyük bir çoğunluğu İngilizceyi günlük yaşamında tercih etmektedir. Saatleri Türkiye saatine göre 2 saat geri olmakla beraber para birimi olarak Euro kullanmaktadırlar. Dublin, Cork, Limerick, Belfast turistler tarafından en çok ziyaret edilen bölgeleridir.

Türk vatandaşlarından İrlanda Hükümeti bordo umumi, yeşil hususi, gri hizmet ve siyah diplomatik pasaportlarından hiçbirine ayrım yapmaksızın vize uygulamaktadır.

İrlanda vizesi için gerekli belgeler arasında pasaport (seyahat tarihinin bitişinden itibaren en az 6 süresi olmalıdır), 2 adet istenen özelliklere göre fotoğraf, doldurulmak üzere başvuru formu, uçak ve otel rezervasyonu, mali durumu gösteren belgeler, seyahat sigortası, başvuru sahibi tarafından İngilizce olarak doldurulmuş dilekçe (Dilekçede seyahat amacı, ne kadar sürede kalınacağı, masrafların nasıl karşılanacağına karşı detaylara yer verilmelidir), kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, evliler evlilik cüzdanı fotokopisi, çalışan ise SGK işe giriş bildirgesi, 3 aylık maaş bordrosu, 4C hizmet dökümü, başvuracak kişi öğrenci ise öğrenci belgesinin aslı, eğer başvuran kişi 18 yaşından küçük ise iki ebeveynin de iznini gösteren muvafakatname gereklidir.

İrlanda size işlemleri

İrlanda’ya gitmek isteyen vatandaşlarımız için uzman kadromuzla her türlü vize işlem sürecini başarılı bir şekilde yönetiyoruz. Vize işlemi için gereken belgeler hakkında bilgilendirme, eksik ya da herhangi bir yanlışlık olmaması açısından gerekli kontrollerin yapılması, konsolosluğa gereken evrakların gönderilmesi ve konsolosluktan alınan cevabın ilgili kişiye bildirilmesi gibi tüm detaylar ile ilgilenmekteyiz. Siz de İrlanda vizesi için başvurmak istiyor ama boğucu detaylarla zaman kaybetmek istemiyorsanız hemen firmamızla irtibata geçebilirsiniz. İrlanda’ya gitmek isteyenler web sitemizden ucuz uçak bileti satın alabilir.

İrlanda Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.