20 yıldır vize işlemleri yapıyoruz Ekibimiz uzman, iş bilen ve çalışkandır. Tatilcity.net size bir telefon kadar yakın. Irak vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Irak vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Irak vizesi için bizi arayın.

Irak ülkemizin güneydoğu komşusu olmakla beraber Asya’nın batısında konumlanmaktadır. Doğusunda İran, batısında Suriye ve Ürdün, güneydoğusunda Kuveyt, kuzeyinde Türkiye ve güneyinde Suudi Arabistan ile komşudur. Tarih boyunca sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış olan Irak’a gidebilmek için Irak vizesi işlemlerini tamamlamış olmak gerekmektedir.

Ucuz Irak vizesi almak isteyenler..

Irak nüfusunun ortalama 2.5 milyonu Türklerden oluşmaktadır. Türkler daha çok Musul, Erbil, Süleymaniye ve Kerkü’te yaşamaktadır.

Ucuz Irak Vizesi - Irak vize işlemleri
Ucuz Irak Vizesi

Ülke genellikle düzlüktür. Dağ kısımları ülkenin kuzeydoğusunda konumlanır. Batısında ve güneyinde genellikle çöller bulunur. Dicle ve Fırat nehirleri de bu ülkeden geçmektedir. Nehirler burada birleşirler ve Basra Körfezi’ne akarlar. Kurak karasal ve sıcak bir iklimi vardır. Bozkır yaygın bitki örtüsüdür. Gelir kaynağı olarak ülkenin en önemlisi petroldür. Sulanabilen, bunun mümkün olduğu yerlerde tarım yapılmaktadır. Hurma üretiminde dünyada zirvededir. Bununla beraber pamuk, tahıl ve tütün yetiştirilir.

Tarih boyunca çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan Irak’ın başkenti Bağdat’ta mutlaka görülmesi gereken tarihi ve turistik yerler mevcuttur. Bunlar arasında Abbasiler döneminden günümüze ulaşmış olan şehrin en görkemli yapılarından birisi Abbasi Sarayı, İran’a karşı verilen mücadele sonunda elde edilen zaferin ardından inşa ettirilen Al-Faw Sarayı’nın bir diğer adı ise Su Sarayı’dır. Yine İran ile yaşanan savaşta şehit düşen askerlerin anısına inşa edilmiş olan Şehitler Anıtı, bölgenin zengin tarihine ev sahipliği yapan Ulusal Müze bunlardan başlıacalarıdır. Irak’a gitmek isteyenlere uçak bileti temin ediyoruz.

Irak vize işlemleri

Irak’a seyahat etmek isteyen umuma mahsus bordu pasaportlu kişilerin Irak vizesi için başvuru yapmaları gerekmektedir. Yeşil hususi, siyah diplomatik, gri hizmet pasaportu olan vatandaşlar ise 180 günde 90 günü aşmamak sureti ile vizeden muaf tutulmaktadırlar. Irak’a gitmek isteyen kişiler için firmamız vize konusunda destek sağlamaktadır. kısıtlı zamanı olanlar ya da vize işlemleri konusunda yeterli bilgiye sahip olmayanlar için firmamız yetkilileri işlemleri tamamlamaktadırlar. Irak vize belgelerinin listesinin sunulması, evrakların kontrolü, konsolosluğa iletilmesi ve konsolosluktan gelecek cevabının ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm prosedürler yetkili birimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Siz de Irak’a gitmek için vize işlemlerinizi hem hızlı hem de ekonomik yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Irak Vizesi Başvuru formu

Error: Contact form not found.

  • Irak vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.