Ucuz Hırvatistan vizesi için arayın. Hırvatistan vize işlemleri gerçekleştirilir. TatilCity.NET vize departmanı telefonnuzu bekliyor!

Yugoslavya’nın uzun süre bir parçası olan Hırvatistan bugün ayrı bir ülke olarak varlığını sürdürmektedir. Balkan yarımadasının diğer halklarıyla karşılaştırıldığında Hırvatlar batılı ülkelerin etkisine karşı en çok duyarlı kalan millet olmuştur. Kıyı bölgelerinde kalan taraflarda özellikle Slavcaya göre İtalyancanın daha yatkın olduğu görülmektedir. Özellikle kıyı şeritlerinde ülkenin en belirgin geçim kaynağı turizmdir. Sıcakkanlı olmaları ile bilinen Hırvatistan halkı oldukça misafirperverdir. Ülkeye girişler için Hususi (bordo) pasaport sahiplerine vize uygulanmaktadır. Hırvatistan vize başvurusu için evrakların tam ve eksiksiz olması istenmektedir.

Ucuz Hırvatistan vizesi almak isteyenler..

Ucuz Hırvatistan Vizesi - Hırvatistan vize işlemleri
Ucuz Hırvatistan Vizesi

Yeşil hususi pasaport, gri hizmet pasaportu, siyah diplomatik pasaport sahipleri 180 gün içinde 90 günü aşmamak kaydı ile vizeden muaftır. Hırvatistan da Schengen vizesine tabi üye ülkelerden birisidir. Hırvatistan vizesi ile diğer Shengen ülkelerine gitmek mümkündür. Fakat Hırvatistan vizesi ile diğer ülkelere gitmek isteyen yolcuların mutlaka öncelikle ülkkeye giriş yapması gerekmektedir. Yani kanun gereği bu ülke vizesi ile diğer schengen ülkelerine direkt olarak gitmek mümkün değildir.

Ülkenin doğal ve kültürel özellikleri oldukça dikkat çekici olup ülkenin %20’lik gelirini turizm oluşturmaktadır. Deniz turizmi yanında, eski turistik yapılara seyahat ve dağ turizmi de oldukça tercih edilmektedir.

Hırvatistan vize işlemleri

Vize başvurusunda; pasaport, 2 adet yeni çekilmiş istenen kriterlerde fotoğraf. doldurulmak üzere başvuru formu, otel ve uçak rezervasyonu, bütün schengen ülkelerinde geçerli olan seyahat sigortası, kişinin seyahatini nasıl karşılayacağına dair resmi mali durum belgesi gerekmektedir. Bankadaki son 3 aylık hareket planı, hesap dökümü ve 3 aylık maaş bordrosu, varsa ruhsat, tapu, kira kontratı gibi belgeler de eklenmelidir.

  • Hırvatistan vize işlemleri tamamlanır.
  • Web sitemizden uçak bileti satıın alarak bu ülkeye uçabilirsiniz.

Hırvatistan’a gitmek isteyen ziyaretçilerin belgeleri 3 ay öncesine kadar hazır etmeleri tavsiye edilir. Firmamız uzman ekibi ile sizler için tüm vize sürecini başarılı bir şekilde yürütmektedir. Gerekli belgelerin listesi, evrakların kontrolü ve eksik belge varsa tamamlanması, toplanan belgelerin ilgili konsolosluğa gönderilmesi, konsolosluktan gelen cevabın seyahat edecek olan kişiye iletilmesi gibi tüm detaylar firmamız tarafından en ince ayrıntısına kadar düşünülüp işlem tamamlanmaktadır.

Siz de Hırvatistan vize başvurusu yapmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin işlemlerinizi en kısa sürede sizin için biz yapalım.

Hırvatistan Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.