Çok ucuz fiyatlarla Hatay Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Zonguldak’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 10 dakikadır.

[insert page=’zonguldakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’ta nerelere gidebiliriz?

Hatay Zonguldak Uçak Bileti
Hatay Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinin en güzel ve önemli şehirlerinden olan Zonguldak, Karadeniz ülkeleri ile deniz ticaretinin sağlandığı noktalardan biridir. Bir liman şehri olan Zonguldak’ın tarihi oldukça eskilere dayanır. Milattan önceki tarihlerde yerleşimin olduğu bilinen kent, pek çok tarihsel zenginliğe kucak açar. Bölgenin en dikkat çekici yönü ise tarifsiz olan tabiat güzelliğidir. Her tarafı yemyeşil ormanlarla örülü olan Zonguldak, bitki örtüsü bakımından geniştir. Sahilleri, yaylaları ve dağları ile şehir gezginlerine keyifli bir Karadeniz turu yaşatır.

Tietion Antik Kenti, şehrin Çaycuma ilçesine bağlıdır. Filyos Çayı etrafından bulunan antik kent, ‘Filyos Antik Kenti’ olarak da adlandırılır. Tios adlı rahibin önderliğindeki Miletos kolonisi tarafından inşa edilen kent, M. Ö. 70 yılında Roma İmparatorluğu tarafından yıkıldı. Ardından Bizans döneminde yeniden yapılan kale, uzun yıllar boyunca ticaret ve balıkçı şehri olarak varlığını sürdürdü. Aynı zamanda bölge, Pergamon Krallığının kurucusu olan Attalos’un oğlu Filetairos’un doğum yeri olarak bilinir. Günümüzde kaleden iki nekropol alanı, bir akropol, tiyatro ve antik liman kaldı.

Hatay Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zonguldak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı