Çok ucuz fiyatlarla Hatay Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Van’a haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

[insert page=’vanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Van uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay  Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Van Uçak Bileti
Hatay Van Uçak Bileti

Bir gözü mavi, diğer gözü yeşil olan Van kedisi ile adını dünya genelinde duyuran Van, Anadolu’nun en eski şehirleri arasında kendini gösterir. Yüzyıllar boyunca yerleşim için uygun görülen şehir, farklı kültürler ve dinler tarafından uzun yıllar boyunca hakimiyet altına alındı. Heybeyli tarihi kadar muhteşem Van Gölü manzarasına da ev sahipliği yapan kent, dört mevsim boyunca da yüksek oranda turist çeker.

Tarihte ”Kaleler Şehri” olarak tanınan Van gerek şehir merkezinde, gerekse çevre ilçelerinde farklı çağa ve medeniyete ait pek çok esere kucak açar. Bunlardan biri ise Gürpınar ilçesindeki Hosap Kalesidir. Van şehir merkezine 60 kilometre mesafede bulunan kale, 1643 yılında Mahmudi Süleyman tarafından inşa ettirildi. Yapı, Türkiye ve İran sınırı üzerinde olmasından dolayı yıllar boyunca stratejik bir öneme sahip oldu. Hakkari- Van kara yolu üzerinde yer alan eserin, 19. yüzyılın ortalarından terk edildiği bilinir. Kalenin içinde mescit, sarnıç, köy evleri ve zindan bulunur. Aynı zamanda bölgede kalenin yamaçlarına karşı kurulan bir köy de vardır.

Hatay Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Van uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’van-ferit-melen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı