Çok ucuz fiyatlarla Hatay Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Trabzon’a haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

[insert page=’trabzonda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Trabzon uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay  Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Trabzon Uçak Bileti
Hatay Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz’in en güzel kentlerinden biri olan Trabzon doğal güzelliği, tarihi yapısı, şehir kültürü ve Karadeniz mutfağı ile keyifli bir seyahat rotasıdır. Geniş alanlara yayılı olan ovaları ile yayla turizminin merkezlerinden biri olan şehir, Doğu Karadeniz kıyısına has özellikleri ile dört mevsim boyunca da oldukça yüksek oranda turist çeker.

Uzun yıllar boyunca Bizanslılar tarafından hakimiyet altına alınan Trabzon gerek şehir merkezinde, gerekse çevre ilçelerinde Bizans’a ait pek çok mimari yapıya ev sahipliği yapar. Trabzon Kalesi buna en güzel örneklerden biridir. Yukarı, orta ve aşağı bölümlerden oluşan kale, Trabzon’un kıyı şeridinden yükselen bir tepeye kuruludur. Heybetli bir görüntü çizen yapının günümüze kadar bazı kısımlarını yitirerek ulaştığı görülür.

Atatürk’ün 1937 yılında vasiyetnamesini hazırladığı yer olan Atatürk Köşkü, Mustafa Kemal’in şehri ziyareti sırasında satın alınan evdir. Göz alıcı bir mimariye sahip olan ev, Atatürk’ün kişisel eşyalarını, belgelerini, notlarını ve fotoğraflarını barındırır. Aynı zamanda evin ikinci katında Mustafa Kemal’in üzerinde karalamalar yaptığı Türkiye haritası yer alır.

Hatay Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’trabzon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı