Çok ucuz fiyatlarla Hatay Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Tekirdağ’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

[insert page=’tekirdagda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay  Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Tekirdağ Uçak Bileti
Hatay Tekirdağ Uçak Bileti

Türkiye’nin en şirin şehirlerinden biri olan Tekirdağ hem şehir merkezinde, hem de çevresinde barındırdığı doğal ve tarihi güzellikleri ile oldukça merak uyandırır. Kumbağ, Uçmakdere ve Şarköy gibi sahil kasabaları ile Türkiye’nin yaz turizmi başkentlerinden olan kentin tarihi oldukça eski çağlara dayanır. Trakya mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabileceğiniz şehir, dört mevsim boyunca da gezmeye elverişlidir.

Tekirdağ çağlar boyu pek çok uygarlığı konuk etmesi ile ünlüdür. Şehrin birçok yerinde yıllar boyunca süren kazı çalışmaları neticesinde ortaya çıkarılan eserler günümüzde çeşitli müzelerde yer bulur. Kentin önemli tarihsel mekanlarından biri ise Namık Kemal Evidir. 19. yüzyıl mimarisini yansıtan ev, aslına uygun restore edilmesi ile 1993’te hizmete açıldı. Namık Kemal’e ait kişisel eşyaların, belgelerin, fotoğrafların, tabloların ve vatan şairine ait eserlerin yer aldığı müzede aynı zamanda Tekirdağ’ın tarihine ait önemli eserlerde bulunur.

Rakoczi Müzesi, Macar Prensinin 1720, 1735 yılları arasında Osmanlı’ya sığındığında hayatını sürdürdüğü yerdir. Rakoczi’ye ait yağlı boyaların ve kişisel eşyaların yer aldığı müze, şehrin en tarihi mekanlarından biridir.

Hatay Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tekirdag-corlu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı