Çok ucuz fiyatlarla Hatay Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Sivas’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 10 dakikadır.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Sivas uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay  Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Hatay Sivas Uçak Bileti
Hatay Sivas Uçak Bileti

Anadolu’nun en eski tarihli şehirlerinden biri olan Sivas, tarihteki önemli ticaret yollarından biri olan İpek Yolu’nun kavşak noktasıdır. Aynı zamanda Kral Yolu’nun geçtiği güzergahta yer alan kent, yıllar boyunca tüccarların uğrak noktası oldu. Bu özelliği ile Sivas günümüzde ticaret konusunda oldukça gelişmiştir. Tarihi ve kültürel yapısı kadar şehir yeşili bol bir yerleşim yeridir. Sivas yöresine has damak zevkleri ile ziyaretçilerine geniş yelpazeli bir damak zevki yaşatır. Şehir aynı zamanda Konya’dan sonra Türkiye’nin en büyük yüz ölçümüne sahiptir.

Mimari özelliklerine bakıldığı zaman 19. yüzyılın ikinci yarısında yapıldığı gözlemlenen Taşhan, iki katlı, kesme taştan yapılan ve üç girişe sahip olan yapıdır. Alt katındaki dükkanların boydan boya sıralandığı; kuzey yönündeki dükkanların ise hem avluya, hem de dışa dönük olduğu görülür. Camekan yapılı dükkanlara sahip olan Taşhan’ın avlusunun tabanı taş döşemeden oluşur. Mimarinin en çok ilgi çekici unsuru ise kırma çatılı kiremit kapıdır. Alt katında çanta ve bavul sanat esnafların yer aldığı mekanın üst katı restorandan meydana gelir.

Hatay Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sivas-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı