Çok ucuz fiyatlarla Hatay Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Şanlıurfa’ya haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay  Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Şanlıurfa Uçak Bileti
Hatay Şanlıurfa Uçak Bileti

Kiliseden çevrilen camileri, etnik kökeni ve mimarisi, yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetlerin şehirde bıraktığı mistik yapısı ile Şanlıurfa, ülkemizin en tarihi şehirlerinden biridir. ‘0 noktası’ olarak bilinen Şanlıurfa, ilk anıtsal tapınağın ve ilk mimarinin ortaya çıktığı bölgedir. Bu özelliği ile dünya genelinde büyük bir öneme sahip olan merkez, oldukça merak uyandırıcıdır. Sahip olduğu medrese, cami ve Peygamberler şehri olarak nitelendirilmesi ile kent, Türkiye’de inanç turizminin en aktif yaşandığı bölgedir.

”On iki Havari Kilisesi” olarak da adlandırılan Fırfırlı Cami, kentin en hareketli noktalarından biri olan Ali Fuat Bey Caddesi üzerindedir. Van’da Varak Manastırında bulunan ”Varak Haçı’nın” camiye getirilmesi ile manevi değeri oldukça artan yapı, ilk yıllarında kilise olarak inşa edildi. Hristiyan dünyası için ayrı bir öneme sahip olan yapı, 1956 yılında kiliseden camiye dönüştürüldü. Üç nefli bazilika plan üzerine kurulu olan yapı, taş işçiliği ile dikkat çeken kesme taştan meydana geldi. Tonozlarında bazalt taşı kullanılan eser, görkemli sütun, kemer ve taş duvarları ile ilgi çekici bir mimariye kucak açar.

Hatay Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı