Çok ucuz fiyatlarla Hatay Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Rize’ye haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 10 dakikadır.

[insert page=’rizede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Rize uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

Hatay Rize Uçak Bileti
Hatay Rize Uçak Bileti

Yüz ölçümü olarak ülkemizin ufak yerleşim yerlerinden biri olan Rize, Doğu Karadeniz Bölgesinin en güzel şehirlerinden biridir. Birbirinden lezzetli yemekleri, sıcakkanlı insanları, yaz ve kış ayrı olmak üzere her mevsim tabiatın en güzel renklerini yansıtan doğal güzelliği ile Rize yılın her ayı da yerli ve yabancı çok sayıda turisti ağırlar. Rafting sporunun Türkiye’deki önemli adreslerinden biri olan kent, yayla turizmi ile de oldukça ilgi çekicidir.

Fırtına Deresinin batı yamaçlarında bulunan Zil Kalesi Çamlıhemşin ilçe merkezine 15 kilometre uzaklıkta yer alır. Dere yatağından 100 metre, denizden ise 750 metre yükseklikte olan kale sarp kaya kütlesi üzerindedir. Bölgenin Bayburt’a kadar ulaşan önemli ticaret yolu üzerinde yer almasından dolayı Zil Kalesi, kervan yolunun güvenliğini korumak amacı ile inşa edildi. Kale-i Zir olarak da adlandırılan yapı, 14. yüzyılın önemli eserlerinden biridir. 1. derece arkeolojik sit alanı içinde olan bölge iç kale, dış kale ve orta surlardan meydana gelir. Aynı zamanda Zil Kalesi, Karadeniz’in en yüksek kalesidir.

Hatay Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’rize-artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı