Çok ucuz fiyatlarla Hatay Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Malatya’ya haftada en az dört uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 5 dakikadır.

[insert page=’malatyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Malatya uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Malatya Uçak Bileti
Hatay Malatya Uçak Bileti

Malatya şehir merkezinde ve çevresinde bulunan güzellikler ile merak uyandıran bir şehirdir. Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan şehir, kayısı ile ülkemizde önemli bir simgeye sahiptir. Zengin kültürü, yeşil doğası ve tarihi ile gezginlerine keyifli anlar yaşatan kentte ilk yerleşim 7000’li yıllara dayanır.

Türkiye’nin en büyük höyüklerinden biri olan Arslantepe Höyüğü, Orduzu ilçesinde yer alır. Kara Kaya Barajına yakın bir konumda bulunan höyükte kazılar uzun yıllar boyunca devam etti.  1932 yılında Fransız arkeologlar tarafından başlatılan çalışmalar 1960 yılında ise İtalyan ve Roma La Sapianz üniversitesi arkeologları tarafından devam ettirildi. Kazı çalışmaları neticesinde gün yüzüne çıkarılan iki aslan ve bir kral heykeli günümüzde Ankara’daki Anadolu Medeniyetleri Müzesinde sergilenir.

Şehrin doğal güzelliklerinin başında gelen Levent Vadisi ilginç yüzey şekilleri, mağaralar ve derin uçurumlar ile ilgi çekici bir arazi yapısına sahiptir. Bölgede ortaya çıkan kabartmaların Genç Hitit Çağına ait olduğu bilinir. Tabiat görselliği ile bürülü olan bölge de trekking ve çeşitli doğa sporları yapılabilir.

Hatay Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı