Çok ucuz fiyatlarla Hatay Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Kastamonu’ya haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 15 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Kastamonu Uçak Bileti
Hatay Kastamonu Uçak Bileti

Tarihin en eski çağlarına ait yerleşim yerlerinden biri olan Kastamonu, Batı Karadeniz Bölgesinin bir ilidir. Her mevsim doğanın muazzam renklerine bürünen şehir, Ilgaz Dağı ve Küre Dağı gibi Türkiye’nin önemli milli dağlarına sahiptir. 12. yüzyıldan ve Osmanlı döneminden kalma mimari yapıları ile şehir, modernize edilen halini kusursuz bir şekilde yansıtır. Kastamonu doğal, kültürel ve tarihi yönden ülkemizin değerli kentlerinden biridir.

Hellenistik, Roma ve Bizans dönemlerine ait mezar stelleri, lahitler, figürinler, pişmiş toprak eserler, cam ve heykellerin sergilendiği Kastamonu Arkeoloji Müzesi şehrin tarihine ışık tutar. Çeşitli dönemlere ve uygarlıklara ait değerli kalıntılara ev sahipliği yapan müze, şehrin en işlek noktalarından biri olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alır.  1979 yılında hizmete açılan Liva Paşa Konağı ise şehrin daha çok kültürel özelliklerini gözler önüne serer. Kunduracılık, urgancılık, dokumacılık, baskıcılık, el sanatları, günlük yaşam tarzı ve 19. yüzyıl Osmanlı mimarisine ait kültürel varlıklara yer verilen müze Kastamonu’nun meşhur evlerine kuruludur. Yatak, konuk, misafir ve gelin odası gibi çeşitli bölümlere ayrılan yapı, gezmekten keyif alabileceğiniz kültür dolu bir seyahat rotasıdır.

Hatay Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı