Çok ucuz fiyatlarla Hatay Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Kars’a haftanın her günü en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 15 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Kars uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Hatay Kars Uçak Bileti
Hatay Kars Uçak Bileti

Bir Anadolu kenti olan Kars, diğer şehirlerden oldukça farklı bir yapıya ev sahipliği yapar. Türkiye ve Ermenistan sınırında bulunan şehir, İpek Yolu’nun geçtiği önemli yerleşim yerlerinden biridir. Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan Kars, günümüze kadar pek çok medeniyete ev sahipliği yapması ile beraber çok kültürlü bir yapıya kucak açar. Yıllar öncesinden şehre göç eden Malakanlar’ın kaz yetiştiriciliği üzerine bir ticaret kurması ile bugün, yalnız kaz etinin tadına bakmak için dahi kent birçok kitle tarafından seyahat edilir.

Kars’ta gezilecek yerlerin başında gelen Ani Harabeleri, şehir merkezine 40 kilometre uzaklıkta yer alır. Türkiye Ermenistan sınırını çizen Arpaçay nehrinin batısındaki antik kent tüccarların Anadolu’ya geçişte kullandıkları bir güzergahtır. Selçuklu ve Ermeni mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Ani Harabeleri, tarih boyunca önemli medeniyetlerin hüküm sürdüğü bir yapıdır.

Dört mevsim boyunca birbirinden güzel manzaralara kucak açan Çıldır Gölü, yazın göl iken kışın ise buz tutar. 35-40 metre buzun üzerinde kızaklar ve atlar koşturulan Çıldır, Kars’ın en gözde turizm merkezlerinden biridir.

Hatay Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı