Çok ucuz fiyatlarla Hatay Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Gaziantep’e haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

[insert page=’gaziantepde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Hatay Gaziantep Uçak Bileti
Hatay Gaziantep Uçak Bileti

Anadolu şehirleri arasında köklü bir geçmişe sahne olan Gaziantep, taş zeminli sokakları üzerinde bulunan tarihi evleri, dükkanları, antik kentleri, manastırları ve müzeleri ile büyük beğeni toplar. Han kültürünün oldukça yoğun yaşandığı kent, tarihin pek çok dönemine şahitlik etmesi dolayısıyla günümüzde değerli bir mirası barındırır.

Üç katlı bir yapıya sahip olan Gaziantep evleri, evlerin ikinci katından dışarı doğru açılan konsol çıkışı, dış mekandan soyutlanan manevi hazzı, avluya doğru girişi olan büyük haznesi ile oldukça dikkat çekicidir. 19. yüzyıl sivil mimari tarzında inşa edilen yapıların, dönemin insan yaşantısını baz alarak konumlandırıldığı görülür. Gaziantep’in taş zeminli, dar sokaklarında karşılaşabileceğiniz bu yapılar, günümüzde kültürel ve geleneksel bir turizm anlayışını karşılar.

Evler kadar şehrin bir başka geleneksel kültürünü gözler önüne seren Bakırcılar Çarşısı da günümüzde yoğun bir ilgi ile karşılaşır. Şahinbey olarak adlandırılan mevkiye hakim olan bu çarşı, 500 yıllık bir kültürü yansıtır. Bölgenin dar sokaklarında karşılıklı olarak dizili esnafların oluşturduğu Bakırcılar Çarşısı, sabahın erken saatlerinden itibaren işlerine başlayan ustaların yaşam alanıdır. Şehri ziyaretiniz esnasında çarşıda, Antep kültürünü yansıtan pek çok hediyelik eşya bulabilirsiniz.

Hatay Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı