Çok ucuz fiyatlarla Hatay Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Dalaman’a haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 50 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Dalaman uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Dalaman Uçak Bileti
Hatay Dalaman Uçak Bileti

Muğla’ya bağlı olan Dalaman, Türkiye’nin yaz turizmi adreslerinden biridir. Köklü bir tarihe sahne olan ilçe, geçmişi neticesinde pek çok uygarlığa ait antik kentler ile çevrilidir. Doğal bir güzelliğe kucak açan şehir, kültürel açıdan da bir o kadar geniş yelpazeye sahiptir.

Batı Akdeniz Bölgesinin en büyük ikinci yarımadası olan Kapıdağı Yarımadası, Sarsala ve Hurmalı Koyları arasında bulunur. Tarih ve doğaseverlerin şehirdeki ilk duraklarından biri olan Kapıdağı’nın etrafı yüksek tepeler ve farklı çağların izlerini yansıtan kalıntılar ile çevrilidir. Burun, koy, ada ile örülü olan bu tabiat güzelliği her mevsim doğanın en güzel renklerini taşır.

Bölgedeki antik kentlerin en önemlileri arasında bulunan Hippokome, Eski Karya dilinde ‘At Şehri’ anlamına gelir. Dalaman ilçe merkezine 30 kilometre mesafede bulunan Çöğmen mevkinde yer alan Hippokome Antik Kentinin etrafı üç büyük kaya mezarı ile çevrilidir. Günümüze kadar çeşitli uygarlıkları ağırlayan antik kent, özellikle Roma ve Bizans döneminin gündelik yaşamda kullandığı pek çok kalıntıya sahiptir.

Hatay Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’dalaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı