Çok ucuz fiyatlarla Hatay Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Çanakkale’ye haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 55 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Hatay Çanakkale Uçak Bileti
Hatay Çanakkale Uçak Bileti

Tarihte Roma ve Bizans gibi iki büyük uygarlığın mesken yeri olarak tercih ettiği Çanakkale, Osmanlı döneminin de önemli bir merkezidir. Güçlü bir tarih ile ayakta duran şehir, coğrafyası ve kültürü ile ülkemizin en önemli kentlerinden biridir. Uğruna türküler söylenen, şiirler ve destanlar yazılan Çanakkale, turizm açısından yerli ve yabancı turiste hitap eden geniş bir yelpazeye sahiptir.

Çanakkale Muharebelerinde hayatını kaybeden Türk askerlerin anısına yapılan Çanakkale Şehitliği, şehrin manevi hazzının en yüksek olduğu yerdir. Yıl boyunca Türkiye’nin dört bir yanından turlar ile ziyaret düzenlenen bölge, şehre hakim bir tepede yer alır.

Dünya Kültür Mirasları listesine adını yazdıran Truva Antik Kenti, İlyada ve Odysseia destanının yazarı Homeros’a ilham veren bölgedir. Truva Atına ev sahipliği yapan antik kentin tarihi 3500 sene öncesine kadar gider. ‘Troia Bölgesi’ olarak da geçen bölge, tarihte farklı uygarlıklarla beraber birçok defa inşa edildi. Bugün Truva Antik Kenti Çanakkale’nin tarihi, kültürel ve doğal turizmine hitap eden bir bölgedir.

Hatay Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı