Çok ucuz fiyatlarla Hatay Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Bodrum’a haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 15 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Bodrum uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Bodrum Uçak Bileti
Hatay Bodrum Uçak Bileti

Enfes güzellikteki koyları, muhteşem manzaralı balıkçı köyleri, ödüllü plajları, yeşilin her rengine hakim ormanları ile Bodrum tam anlamıyla bir tabiat şölenidir. Son 15 20 yıldır Türkiye’nin parlayan yıldızı olan şehir, ülkemizin en yaşanılabilir yerleşim yerlerinden biridir. Yüzyıllar boyunca birbirinden eşsiz mimarileri ile ayakta kalan Bodrum, dört mevsim boyunca da yüksek oranda turist çeker.

Ufak bir yarımada üzerine inşa edilen Bodrum Kalesi, şehrin en görkemli ve eski tarihli yapılarından biridir. St. John Şövalyeleri tarafından 1402 yılında yapılan kale, Ortaçağ’dan kalan bir eserdir. Türkiye’nin en kapsamlı yapılarından biri olan Bodrum Kalesinin içinde bölgenin eski tarihini gözler önüne seren Sualtı Arkeoloji Müzesi yer alır. Muhteşem Ege Denizi manzarasına hakim olan Bodrum Kalesi, şehrin kültür ve tarih turlarının yegane adresidir.

Küçük ve neşeli bir balıkçı kasabası olan Gümüşlük, antik Mydos kentinin kalıntıları üzerine kuruludur. Birbirinden güzel plajları, turkuaz ve yeşilin en güzel renklerini yansıtan koyları ile Gümüşlük özellikle yaz aylarında bölgede turist trafiğinin yoğun yaşandığı bir merkezdir.

Hatay Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bodrum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı