Çok ucuz fiyatlarla Hatay Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Bingöl’e haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 40 dakikadır.

[insert page=’bingolde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Bingöl uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Hatay Bingöl Uçak Bileti
Hatay Bingöl Uçak Bileti

Evliye Çelebi’nin Seyahatname’sinde adı sıklıkla geçen Bingöl‘ün anlamı geçmişte  Ab-Ul Hayat olarak bilinir. Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan kent, yıllar boyunca pek çok uygarlığın en önemli izlerini bıraktığı yerleşim yerlerinden biridir. Şehir tarihi ve kültürel yapısı kadar doğal güzelliği ile de keyifli bir seyahat rotası sunar.

Bingöl’ün tabiat güzelliğini ortaya koyan en belirgin mevki, Solhan ilçesidir. Hazarşah Köyünde bulunan Yüzen Ada, kara ile herhangi bir bağlantısı bulunmayan 3 bağımsız adadan oluşur. Bölgede yaşayan halk tarafından tesadüfen keşfedilen adalar, Türkiye’de eşine pek rastlanmayan bir örneği oluşturur. Yüzen Ada, yerli ve yabancı turistlerin yıl içinde en çok keşfetmeyi tercih ettiği bölgedir.

Akarsu, rüzgar gibi doğal kuvvetler ile meydana gelen aşınma sonucunda oluşan Buban Bacaları, Nevşehir Kapadokya ile eşdeğer bir görüntü oluşturur. Sivri uçlu bacaları ile ilginç bir görüntüye ev sahipliği bölge, günümüze kadar pek fazla tanıtılmadığı için popülasyon bakımından eksik kaldı.

Vank Kilisesi, Zağ Mağarası ve Kığı Kalesi Bingöl’ün önemli tarihi kültürel bölgeleri arasındadır.

Hatay Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı