Çok ucuz fiyatlarla Hatay Aydın uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Aydın’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 25 dakikadır.

[insert page=’aydinda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Aydın uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Aydın’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Aydın Uçak Bileti
Hatay Aydın Uçak Bileti

Türkiye’de yaz tatili başkentlerinden biri olan Aydın, özellikle sahil kesimi ile bahar ve yaz aylarında büyük oranda turist trafiğine ev sahipliği yapar. Şehrin iç tarafları ise ülkemizin önemli arkeolojik buluntularına kucak açar. Kuşadası, Didim ve Söke gibi ilçeleri ile mavi bayraklı ödüllü plajlara sahip olan Aydın, antik kentler açısından da bir o kadar zengindir.

Aydın ilimizde yer alan Aphrodisias Antik Kenti, çok eski çağlardan beri farklı uygarlıklara ev sahipliği yapması ile bilinir. Efes Antik Kenti ile eşdeğer bir güzelliğe sahip olan antik kent, günümüze kadar kazı çalışmalarının yoğun olduğu bir bölgedir. Türk arkeoloğu Kenan Erim’in yoğun çalışmaları neticesinde gün yüzüne çıkarılan bölge, oldukça görkemli bir duruşa sahiptir.

Kurşunlu Manastırı 9. yüzyıla ait motifleri ile günümüze kadar korunarak gelen bir yapıdır. Şapelin sahip olduğu kreskler, dönemin simgesel ve geometrik motifleri ile göze çarpan yapı; aynı zamanda dinsel simgeleri olan balık, horoz ve üzümler ile de oldukça ilgi çekicidir.

Hatay Aydın uçak bileti fiyatları

Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Aydın uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’aydin-cildir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Aydın uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı