Çok ucuz fiyatlarla Hatay Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Antalya’ya haftada yedi gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 50 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Antalya uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Antalya Uçak Bileti
Hatay Antalya Uçak Bileti

Antalya, sahil kesiminin muazzam güzelliği ile Türkiye’nin yaz turizmi başkentlerinin başında gelir. Sıcak bir iklime sahip olan kent, yılın pek çok ayı gezmeye elverişlidir. Gerek eğlence hayatının hareketliliği, gerekse şehir içinde ve çevresinde bulunan doğal güzellikleri ile göz kamaştıran şehir, konaklama açısından da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Muratpaşa ilçesinde yer alan Kaleiçi, kentin en eski tarihlerini yansıtır. Osmanlı döneminden günümüze kadar ulaşan kendine has sokak dokusu ve evleri ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan bölge, tarihi ve doğal güzelliğin harmanlandığı noktadır. Bölge geniş bir araziye sahip olduğundan Yivli Minare, Suna-İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi ve Hadrian Kapısı gibi kentin en güzel eserlerine de ev sahipliği yapar. Her sokağın denize ulaştığı Kaleiçi, aynı zamanda Antalya’nın önemli bir sembolüdür.

Köklü tarihinden dolayı birçok antik kente kucak açan şehir, geçmişten günümüze kadar verimli topraklarda yer almasından dolayı gözde bir yerleşim yeri olarak görülür.  Phaselis Antik Kenti, Roma ve Likya döneminin önemli merkezlerinden biridir. M. Ö. 7. yüzyıla dayanan antik kentin içinde agora, tiyatro, Hadrian Su Yolu Kapısı ve liman bulunur.

Hatay Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı