Çok ucuz fiyatlarla Hatay Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Adana’ya haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 15 dakikadır.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Adana uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Adana’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Adana uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Adana Uçak Bileti
Hatay Adana Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesinde bulunan Adana, Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasındadır. İklimi doğrultusunda dört mevsim boyunca da seyahate elverişli olan Adana gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde yer alan güzellikler ile göz kamaştırır. Sahip olduğu antik kentler, müzeler, kaleler, kiliseler ve manastırlar ile tarihi bir bütünlük sağlayan kent, doğal güzellikleri ile de bir o kadar ilgi çeker.

Adana Ulu Cami, (Ramazanoğulları Cami) bölgede uzun yıllar boyunca hüküm süren Ramazanoğullarının en önemli mirasları arasındadır. 16. yüzyıldan günümüze kadar orijinalliğini muhafaza eden yapı, uzun yıllar boyunca şehrin en büyük camisi olarak hizmet verdi. 1509 yılında Ramazanoğlu Halil Beyin emri üzerine inşasına başlanan caminin yapımı, 1541 yılında oğlu Piri Mehmet Paşa tarafında tamamlandı. Ulu Cami, günümüzde hala ibadete açık en değerli miraslardan biridir.

Bakırcılar Çarşısı olarak da adlandırılan Adana Kazancılar Çarşısı, Osmanlı döneminden kalma yöresel mirasın yaşatıldığı yerdir. Adana’nın sembolü haline gelen çarşının içinde şehrin gelenek ve göreneğini yansıtan pek çok hediyelik eşya dükkanı yer alır.

Hatay Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı