Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Zonguldak’a haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 20 dakikadır.

[insert page=’zonguldakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’ta nerelere gidebiliriz?

Hakkari Zonguldak Uçak Bileti
Hakkari Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz’in en güzel illerinden biri olan Zonguldak, doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan bir fiziki coğrafyaya sahiptir. Birbirinden güzel ilçeleri bulunan şehir, yemyeşil doğası ve masmavi koyları ile yaz turizmine hitap eder. Doğal güzelliğinin yanı sıra, kendine has kültürü ve tarihi değeri ile de kent, oldukça ilgi çekicidir.

Çaycuma ilçesinde bulunan Filyos Kalesi, Orta Çağ dönemlerine ait bir eserdir. Kalenin inşasında dönemin önemli bir mimari özelliğini yansıtan iri taşlar dikkat çeker. Muazzam bir görüntüye kucak açan kale, tabiat güzelliğinin tarihi değer ile harmanlandığı bir mevkidir.

19. yüzyılda 2. Abdülhamit zamanında sancak beyi olan Halil Paşa Karamahmutoğlu’nun isteği üzerine inşa edilen Halil Paşa Konağı, ilk yıllarında okul olarak kullanıldı. Emevi, Abbasi, Artuklu, Selçuklu, Roma, Grek, Bizans ve Osmanlı döneminden kalan pek çok arkeolojik esere ev sahipliği yapan müzenin görüntüsü 19. yüzyıl Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinden biridir.

Mide ve bağırsak rahatsızlıklarına iyi geldiği bilinen Kozlu Ilıksu Kaplıcası, ılık ve acı olan suyu ile belirli bir turist kitlesine kucak açar.

Hakkari Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zonguldak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı