Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Van’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 20 dakikadır.

[insert page=’vanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Van uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Van Uçak Bileti
Hakkari Van Uçak Bileti

‘Kaleler şehri’ olarak bilinen Van, yüzyıllar boyunca ayakta kalan bir yerleşim yeridir. Doğu Anadolu’nun en büyük şehirlerinden olan Van, aynı zamanda en gelişen kentidir. Tarihi değerinin yanı sıra, sahip olduğu doğal güzelliği ile de şehir, Türkiye’nin en gözde yerleşim merkezlerinden biridir.

Urartu Kralı I. Sarduri tarafından M. Ö. 9 yüzyılda yapılan Van Kalesi, şehir merkezine 15 kilometre uzaklıkta yer alır. ‘Tuşba’ ismi ile Urartu Devleti’ne başkentlik yapan kalenin içinde Menua ve II. Sarduri kaya mezarları, Analı Kız Açıkhava Tapınağı, surlar ve Sardur Burcu vardır. Yüzyıllar boyunca farklı medeniyetler tarafından aktif bir şekilde kullanılan Van Kalesi, en çok Asur dilinde çivi yazılı kitabeleri ile dikkat çeker.

Gürpınar ilçesindeki Hoşap Kalesi, Van şehir merkezine 60 kilometre mesafededir. 1643 yılında Mahmudi Süleyman tarafından yaptırıldığı bilinen kalenin içinde köy evleri, zindan, mescit ve sarnıç yer alır. 19. yüzyılda terk edilen yapı, Türkiye İran kara yolu üzerinde olmasından dolayı oldukça stratejik bir durumdadır. Aynı zamanda Hoşap Kalesinin üzerinde pek çok medeniyete ait izler görülür.

Hakkari Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Van uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’van-ferit-melen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı