Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Trabzon’a haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 45 dakikadır.

[insert page=’trabzonda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Trabzon uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Trabzon Uçak Bileti
Hakkari Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin en gözde şehirlerinden biri olan Trabzon, yapısı bozulmayan ve muhteşem güzelliğe sahip olan  yaylaları ile Türkiye’de yayla turizminin en yaygın olduğu bölgelerden biridir. Şehir sarp kayalıklar üzerine oyularak inşa edilen görkemli yapıları, köyleri, gölleri, kültürü, damak tadı ve sıcakkanlı insanları ile oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar.

Şehrin önemli ilçelerinden biri olan Maçka’da yer alan Sümela Manastırı, ünü dünya çapında yayılan bir merkezdir. Halk arasında ‘Meryem Ana’ olarak da bilinen yapı, Karadeniz’in sarp kayalıkları üzerine kuruludur. Bir gece iki rahibin de aynı rüyayı görmesi üzerine inşa edilen manastır, dört mevsim boyunca da şehrin en çok turist çeken mekanıdır.

Şehir merkezinde bulunan Trabzon Kalesi, M. S. 5. yüzyılda inşa edildi. Şehre hakim bir noktada yer alan kale için Evliye Çelebi; ‘Dağ tarafında cehennem kuyusuna benzer bir derin hendeği vardır ki yetmiş yedi adam girer. Safi kesme kayadır. İçinde cami, muhafazacı evleri, mahzenleri, cebehaneleri vardır.’ demiştir.

Hakkari Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’trabzon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlarla..