Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Tokat uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Tokat’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 35 dakikadır.

[insert page=’tokatda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Tokat uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Tokat’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat’ta nerelere gidebiliriz?

Hakkari Tokat Uçak Bileti
Hakkari Tokat Uçak Bileti

Uzun bir geçmişe sahne olan Tokat, günümüze kadar pek keşfedilmeyen bir şehir olarak geldi. Antik çağdan beri varlığı bilinen kent, günümüzde çok sayıda tarihi kalıntıya kucak açar. Coğrafi güzellikleri ile göze çarpan şehir aynı zamanda hanları, medreseleri, kervansarayları ve camileri ile oldukça ünlüdür.

Yüzyıllar boyunca uğradığı ihmale karşı günümüzde hala dimdik duran Tokat Kalesi, şehrin en eski yapısıdır. Kimler tarafından ve hangi dönemde yapıldığı tam olarak bilinmeyen kale, Tokat’ın en yüksek tepelerinden birinde bulunur.

Kentin Doğu, Batı ve Orta Anadolu yollarını birbirine bağlayan Hıdırlık Köprüsü, 500 seneyi aşkın bir tarihe sahiptir. Görkemli bir duruşu olan yapı, 5 gözlüdür. 151 metre uzunluğundaki köprünün kesme taş mimarisi oldukça ilgi çekicidir.

Kentin en büyük Osmanlı anıt eseri olan Ali Paşa Caminin, 1572 yılında Sultan 2. Selim zamanında Ali Paşa tarafından inşa edildiği bilinir. Mimar Sinan ekolünde yapılan cami, 16 yüzyıl Osmanlı cami mimarisinin özelliklerine hakimdir. Caminin avlusunda Ali Paşanın eşi ve Oğlu Mustafa Bey’in türbeleri yer alır.

Hakkari Tokat uçak bileti fiyatları

Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Tokat uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tokat-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Tokat uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı