Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Siirt uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Siirt’e haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 10 dakikadır.

[insert page=’siirtde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Siirt uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Siirt’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Siirt uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Siirt’te nerelere gidebiliriz?

Hakkari Siirt Uçak Bileti
Hakkari Siirt Uçak Bileti

Bitlis, Mardin, Batman, Mardin ve Van ile komşu olan Siirt, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Bereketli topraklar üzerinde bulunan kent, Türklerin Anadolu’daki ilk yerleşim yerlerinden biridir. İnanç turizmi adına da sıklıkla tercih edilen Siirt, belirli bir turizm kitlesine ev sahipliği yapar.

Şehrin en önemli ve eski yapılarından biri olan Siirt Ulu Cami, minare kaidesindeki kitabesine göre 1129 yılında Selçuklu Sultanı Mugiziddün Mahmut tarafından yaptırıldı. Büyük Selçuklu’nun en gözde eserleri arasında bulunan cami, kentin en önemli turizm mekanlarından biridir.

Baykan ilçesinde yer alan Veysel Karani Türbesi, 2001 yılında valilikçe restore edilerek modern bir görünüme kavuşturuldu. Yöreye has ‘cas’ adı verilen harç ile inşa edilen yapı, 1967 yılında yıkılıp yeniden yapıldı. Her yıl 16 ve 17 Mayıs tarihlerinde Veysel Karani’yi anma etkinlikleri neticesinde Siirt, yerli ve yabancı pek çok turisti konuk eder.

Siirt’e 17 kilometre mesafede bulunan Sağlarca Kaplıcası, Botan Çayı kıyısındaki bir mağaranın içinde yer alan termal suyun genişletilmesi sonucu turizme kazandırılan bir merkezdir.

Hakkari Siirt uçak bileti fiyatları

Siirt seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Siirt seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Siirt uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Siirt uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’siirt-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Siirt uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı