Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Şanlıurfa’ya haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 45 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Şanlıurfa Uçak Bileti
Hakkari Şanlıurfa Uçak Bileti

Batık köyleri, geleneksel çarşıları, Şanlıurfa evleri, yöre halkının yaşantısı ve medeniyeti ile apayrı bir kültür oluşturan kentin varlığı Antik Çağlara kadar uzanır. Yüzyıllar boyunca yerleşim için uygun görülen Urfa’nın günümüzde çeşitli dinlere ve kültürlere dayalı kozmopolit bir yapısı vardır. 1800’lerde Urfa’ya yerleştirdiği bilinen Bedevilerin uzun yıllar boyunca hüküm sürdüğü kent, inanç turizmi açısında Türkiye’nin önde gelen merkezlerinden birini simgeler.

Şanlıurfa’nın her kesim tarafından bilinen Balıklıgöl’ü yıl içinde pek çok yerli ve yabancı turistin uğrak noktasıdır. Yüzyıllar boyunca gelen rivayete göre, Hz. İbrahim putperestliğe karşı mücadeleye başlamasıyla dönemin zalim hükümdarı Nemrut tarafından yakalandı. İbrahim’in Şanlıurfa Kalesinden mancınık sistemi ile atıldığı yer, o an Allah tarafından ateşe verilen emir ile suya ve balığa dönüştü. Burada oluşan Balıklıgöl ülkemizin maneviyatı yüksek mekanlarından biridir.

Bizans dönemin de St. Thomas adında bir kilise olarak varlığı sürdüren yapı, Osmanlı Dönemi’nde 1716 yılında Rizvaniye Camisine dönüştürüldü. Balıklıgölün yanında yer alan yapı, tek minareden meydana gelir.

Hakkari Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı