Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Muş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Muş’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 10 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Muş uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Muş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Muş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Muş’ta nerelere gidebiliriz?

Hakkari Muş Uçak Bileti
Hakkari Muş Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin camileri, kiliseleri, manastırları ve hanları ile bilinen şehri Muş, Karaçavuş Dağlarının eteklerinde bulunur. Tarihi açıdan farklı dönemlere ve medeniyetlere ait pek çok eser barındıran kent, yöre halkına özgü kültürü ile de oldukça ilgi çekicidir.

Günümüzde yayla olarak kullanılan bölgenin zirvesinde bulunan Arak Manastırı (kilisesi) şehrin en eski yapıları arasında yerini alır. Karaçavuş Dağlarının doğu doğrultusunda olan bölge, manastıra adını veren Arak Köyündedir. Eski dönemlerinde üzüm şırasının çıkarıldığı ve işlendiği merkez olduğu bilinen manastırın 250 metre ilerisinde Çan Kulesi vardır. Arak Manastırının mimarisinde Roma dönemine ait tarihi işlemeler ve figürler dikkat çekicidir.

Uzun yıllar boyunca Moğol ve Ermini saldırılarına maruz kalan Muş Kalesi, Hz. Ömer döneminde Müslümanların eline geçti. Günümüzde kalenin iç ve dış bölümlerinde farklı medeniyetlerin kültürel ve mimari izlerine rastlamak mümkündür. Park halinde olan Muş Kalesinin etrafı, halk tarafından piknik alanı olarak kullanılır.

Şehrin önemli yapılardan birisi Selçuklu mimarisi olan Murat Köprüsüdür. Muş merkeze 10 kilometre uzaklıkta bulunan köprü, Muş Varto kara yolu üzerindedir.

Hakkari Muş uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Muş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Muş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mus-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Muş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı