Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Mardin’e haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Mardin uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Hakkari Mardin Uçak Bileti
Hakkari Mardin Uçak Bileti

Medeniyetler beşiği Mardin, Türkiye’de kültür turlarının yegane şehirlerinden biridir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin pek çok açıdan en gelişen kentidir. Dicle ve Fırat nehirleri arasına kurulu olan Mardin, yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından ele geçirildi. Bugün gerek şehir merkezinde, gerekse çevre ilçelerinde Antik çağlardan kalma birçok miras barındırır. Lezzetli yemekleri, sıcakkanlı insanları, geleneksel Mardin evleri ve kendine has kültürü ile dikkatleri üzerine çeken şehir, aynı zamanda pek çok inancı kucaklayan yapısı ile de özel bir anlam ifade eder.

Mezopotamya’nın en önemli yerleşim yeri olarak bilinen Dara Antik Kenti, Mardin şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta bulunan Oğuz Köyünde yer alır. Doğu sınırını savunma amacı ile askeri üs olarak kurulan bölge, oldukça geniş bir alana sahiptir. İçinde iç ve dış kale, kilise, saray, çarşı, tophane, zindan ve su sarnıçları bulunan antik kent daha çok Roma dönemine ait evlerden meydana gelir. Şehrin önemli bir tarihini simgeleyen Dara Antik Kenti, Mardin’in kültürel tarihi merkezleri arasındadır.

Hakkari Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mardin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı