Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Kastamonu’ya haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 10 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Kastamonu Uçak Bileti
Hakkari Kastamonu Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan Kastamonu doğal güzellikleri, tarihi ve kültürü ile ülkemizin seçkin illerinden biridir. Milli park statüsüne sahip Türkiye’nin en güzel ormanları, el değmemiş bakirlikte olan muhteşem koyları ve burunları ile şehir, yaz ve kış turizmine hitap eden değerli noktalardan biridir.

Önemli bir Anadolu şehri olan Kastamonu, Atatürk devrimleri, cesaret ve korkusuzluk timsali Şerife Bacısı ve Cumhuriyetin döneminin önemli kalıntıları ile oldukça dikkat çekicidir. Ülkemizin damak zevki gelişen şehirlerinden biri olması itibarıyla da gezginlerine keyifli anlar yaşatır.

Kastamonu şehir merkezinde, ilçeleri Taşköprü ve İnebolu’da örneklerine sıklıkla rastlanan Kastamonu konakları, şehrin en görkemli yapılarıdır. Kentin karakteristik görünümünü oluşturan konaklar, taşıdığı tasarım ve teknikler ile ülkemizde ayrı bir öneme sahiptir. Osmanlı’nın 19. yüzyıl sivil mimari özellikleri ile modernize edilen konaklar, yüzyıllar boyunca biriken bir kültürün en güzel yansımalarıdır. Kastamonu konakları günümüzde butik otel, restoran, sanat merkezi gibi farklı amaçlar için kullanılır.

Küre Dağları Milli Parkı ve Ilgaz Dağı Milli Parkı, Türkiye’nin zengin bitki örtüsüne ve görkemli bir görünüme sahip tabiat güzellikleri arasındadır.

Hakkari Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı