Çok ucuz fiyatlarla Hakkari İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den İzmir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 55 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari İzmir uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Hakkari İzmir Uçak Bileti
Hakkari İzmir Uçak Bileti

Ege’nin incisi İzmir, Türkiye’nin yaz turizmi başkentlerinden biridir. Aynı zamanda kent, ülkemizin sanata, insanlığa ve doğaya en saygılı yerleşim birimlerinden biridir. Denizi, eğlence ve şehir hayatı, birbirinden şirin köyleri ve muhteşem güzellikteki koyları ile şehir dört mevsim boyunca da oldukça yüksek turist kapasitesine ev sahipliği yapar. İzmir aynı zamanda fuar ve kongre turizmi açısından da Türkiye’nin öncülerinden biridir.

Konak ilçe sınırlarında bulunan Tarihi Asansör Karataş semtindedir. Asansör 58 metrelik bir kot farkını ortadan kaldırmak için yapıldı. 1907 yılında inşa edilen yapı sonlandığında 155 basamaklı merdiven farkını ortadan kaldırdı. Yahudi iş adamı tarafından yaptırılan asansörün girişinde İbranice ve Fransızca dillerinde yapım yılı ve kitabe yer alır. Aynı zamanda asansörün zirvesinde muhteşem Ege Denizi manzarasına karşı restoran vardır.

İyon medeniyetinin şehre kattığı önemli bir miras olan Agora Ören Yeri, kent meydanı işlevi taşır. 2. yüzyıla ait olduğu bilinen yapı, Hristiyanlığın ilk dönemlerine ait pek çok kalıntı ve ipuçları bakımından zengindir.

Hakkari İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı