Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Iğdır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Iğdır’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 50 dakikadır.

[insert page=’igdirda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Iğdır uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Iğdır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Iğdır uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Iğdır’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Iğdır Uçak Bileti
Hakkari Iğdır Uçak Bileti

Ağrı Dağının müthiş manzarasına karşı kurulu olan Iğdır, Türkiye’nin tarihi şehirlerinden biridir. Azerbaycan ve Ermenistan sınırında bulunmasından dolayı Iğdır, zaman içinde farklı kültürlerin kaynaştığı bir merkez haline geldi. Urartuların önemli bir savunma şehri olması dolayısıyla, günümüzde Urartulara ait çok sayıda mirasa ev sahipliği yapar.

Korhan Yaylası’nda yer alan Meteor (Göktaşı) Çukuru 1892 yılında büyük bir göktaşının düşmesi sonucunda meydana gelen doğal bir oluşumdur. Arizona’daki Barringer Krateri’nden sonra dünyada en büyük ikinci çukur olma özelliğine sahip bölgenin genişliği 35 metre, derinliği ise yaklaşık 60 metredir. Etrafında pek çok işlenen taşa sahip olan Meteor Çukuru, şehrin önemli turizm alanlarından biridir.

Ağrı Dağı’nın kuzey yamaçları üzerindeki Yakup Vadisinde yer alan Ahura Harabeleri, M. Ö. 2. yüzyılda Artaksiyalı Krallığı tarafından önemli bir yerleşim yeri olarak kuruldu. 1750 metre yükseklikteki harabe, Iğdır’ın kültürel tarihi değerlerinden biridir.

Günlük 60 ton tuz üretiminin yapıldığı Tuzluca Tuz Mağaraları, Türkiye’nin en büyük tuz ihtiyacını karşılayan yerdir. Tünellerle kaplı olan arazinin solunum yolları hastalığına da iyi geldiği bilinir.

Hakkari Iğdır uçak bileti fiyatları

Iğdır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Iğdır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Iğdır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Iğdır uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’igdir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Iğdır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı