Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Hatay’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Hatay uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Hatay Uçak Bileti
Hakkari Hatay Uçak Bileti

Üç büyük dinin buluştuğu Hatay, ‘medeniyetler şehri’ ve ‘kardeşlik şehri’ olarak da geçer. UNESCO tarafından ‘Barış Kenti’ ilan edilen şehir, yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların buluştuğu bir noktada yer alır. Uğruna savaşlar ve anlaşmalar düzenlenen Hatay, Anadolu’nun en önemli cami, manastır ve kiliselerine de ev sahipliği yapar. Tarihi yapısı ile olduğu kadar doğal güzelliği ile de göz kamaştıran kentin sahil şeridi yazın doluluk oranına ulaşır. Bugün Hatay, doğal, tarihi ve kültürel yapısı ile Türkiye’nin en keyifli seyahat rotalarından birini temsil eder.

Antakya’da yer alan Hatay Arkeoloji Müzesi, şehrin tarihine ışık tutan bir mekandır. Dünyanın en büyük ikinci mozaik koleksiyonuna sahip olan müzede Narlıca, Güzelburç ve Samandağ’da yapılan kazılar sonucu elde edilen kalıntılar bulunur. Antik Çağ, Roma, Hitit, Helenistik ve Bizans dönemi eserlerinin bulunduğu Arkeoloji Müzesi, mozaik ve sikkenin başkentlerinden biri olarak geçer.

Habib-i Neccar Cami, Aziz Simeon Manastırı, St. Pierre Kilisesi Hristiyan ve İslam alemi için kentin önemli yapıları arasında yerini alır.

Hakkari Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı