Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Erzincan’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 40 dakikadır.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Erzincan uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Erzincan Uçak Bileti
Hakkari Erzincan Uçak Bileti

Türkiye’nin kültürel ve doğal zenginliği açısından tanınan şehri Erzincan, türbeleri, hanları, kervansaray ve camileri ile oldukça ilgi çekicidir. Ülkemizin inanç turizmi bakımından da sıklıkla tercih edilen şehri kanyon, şelale ve vadileri ile görenleri büyüleyici bir güzelliğe ev sahipliği yapar.

Erzincan’ın Tercan ilçesinde yer alan Mama Hatun Türbesi ve Kervansarayının 1200’lü yıllarda yapıldığı bilinir. Orta Çağ Türk mimarisinin en önemli eserleri arasında yer alan türbe, mimarisi ve taşıdığı önemli değerleri ile oldukça ilgi çekicidir. Tercan ilçesinde bulunan bir başka eser ise Abrenk Kilisesidir. Anadolu’nun önemli Ermeni Kiliselerinden biri olan mekan, bakanlık tarafından turizm bölgesi ilan edilmesi sonucunda adını duyurdu.

Adını bulunduğu ilçeden alan Kemah Kalesi, Erzincan’a 52 kilometre uzaklıkta bulunur. Kale yıllar boyunca çok sayıda uygarlık tarafından savunma merkezi olarak kullanılması ile bilinir. Özellikle Mengücekliler ve İlhanlıların uzun süre boyunca hüküm sürdüğü kale, sonraki yıllarda farklı milletler tarafından çok sayıda onarım gördü. Günümüzde önemli bir değer barındıran kale, tarihseverlerin uğrak noktalarından biridir.

Hakkari Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı