Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Elazığ’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 40 dakikadır.

[insert page=’elazigda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Elazığ uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Elazığ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Elazığ Uçak Bileti
Hakkari Elazığ Uçak Bileti

Muhteşem bir doğaya ev sahipliği yapan Elazığ, tarihi yönü ile de göz kamaştıran bir şehirdir. Yüzyıllar boyunca aktif olarak kullanılan kent, tarihin her döneminde oldukça önemli bir yerleşim yeri olarak kullanıldı. Tarihi ve doğal güzelliğinin yanı sıra şehir, kaplıca turizmi içinde sıklıkla tercih edilen bölgelerden biridir. Gelenek ve göreneklerine önem veren yöre halkı neticesinde günümüzde gelişen halk oyunları ve yöresel lezzetleri ile Elazığ, kültür turizmi açısından da oldukça önemli bir değer ifade eder.

Doğu Anadolu’nun Yukarı Fırat Bölümünde yer alan Elazığ’da şehrin tarihini anlamak için ilk ziyaret edilmesi gereken yerlerden biri Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesidir. Keban Barajının altından çıkarılan halı ve kilimlerin, kalıntıların, gümüş ve bakırların sergilendiği mekan toplamda 3 bölümden oluşur. Etnografya Salonu, Halı ve Kilim Galerisi, Arkeolojik Eserler ve Sikke Salonu olarak ayrılan müze oldukça ilgi çekicidir.

Harput Kalesi, Buzluk Mağarası, Çırçır Şelalesi ve Keban Baraj Gölü şehrin doğal ve kültür turizmine açık yerlerin başında gelir.

Hakkari Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı