Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Dalaman’a haftada beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 10 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Dalaman uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Dalaman Uçak Bileti
Hakkari Dalaman Uçak Bileti

Türkiye’nin özellikle bahar ve yaz aylarında önemli bir tatil rotasını oluşturan Dalaman, Muğla iline bağlıdır. Ülkemizin doğa, deniz ve tarih üçlüsünü simgeleyen kentlerinden biri olması sebebi ile dört mevsim boyunca da gezmeye elverişlidir. Uzun yıllar boyunca çeşitli kültürler ve dinler tarafından yerleşim merkezi olarak kullanılan Dalaman, günümüzde farklı kültürlerin miraslarına sahip çıkar.

Şehrin önemli doğal güzelliklerinden olan Sarsala ve Hurmalı koyları arasında yer alan Kapıdağı Yarımadası, Batı Akdeniz Bölgesinin en büyük ikinci yarımadasıdır. Bilhassa tarihsever gezginlerin şehirdeki ilk durağı olan Kapıdağı, muhteşem güzellikteki koyları, burunları ve adaları ile görsel bir şölen oluşturur. Doğal güzelliğinin yanı sıra bölge, yüksek tepeleri üzerindeki tarihi kalıntılar ile oldukça dikkat çekicidir.

Karya dilinde ‘At Şehri’ anlamını taşıyan Hippokome Antik Kenti, Dalaman merkeze 20 kilometre uzaklıktadır. Roma ve Bizans döneminden kalma tarihi eserler barındıran kent, 3 büyük kaya mezarı ile çevrilidir. Hippokome Antik Kenti, Dalaman’ın eski tarihine ışık tutan yegane yerleşim yerlerinden biridir.

Hakkari Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’dalaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı